ARAWHATSAPP

Lastik Yardım

Acil lastik problemlerinizde hızlı ve pratik mobil lastik ekibimizde günün her saati hizmetinizdeyiz.

 

Lastikler, otomobiller ve diğer lastikli olan motorlu taşıtlar için en önemli aksamlardan bir tanesidir. Bilgi almak için gerekli bilgi, gerekli talep, gerekli tasarruf daha fazla bilgi edineceğimiz bilgi edinilecek.

Lastik, jantı saran, şişebilen (soran yazan başka bir şişen madde bulunmuyor ise) kauçuktan yapılmış malzemeye verilen isimdir.

Lastikler hakkında, lastikler hakkında, lastikler üzerinde yukarıda noktalara değinmeden önce kısa olarak otomobil lastiğinin yapılışı ile ilgili bilgi vermekte fayda vardır.

Otomobil lastiğinin ilk modelini yapan bugün hala ülkemizde de satılmakta olan “Dunlop” markalı lastiklerin isim babası olan JB Dumlop ” tur. Dunlop tarafından bisiklete uygun için tasarlamış lastik modeli otomobil lastiğinin ilk temeli sayılmaktadır.

Günün son olduğumuz yani kauçuktan üretilen lastiği ilk yapımı ise yine ülkemizde de kullanılmakta olan Goodyear lastik firmasına aittir.

PATLAYAN LASTİK NASIL ANLAŞILIR?

  • Lastiğiniz patlamış ise patlayan kısma bağlı olarak araçta yalpalama ve sonunun patladığı yöne doğru bir çekme görülür.
  • Direksiyonda aşırı derecede vibrasyon görülür.
  • Aracın düşmesini sağlar.

Kar ve buzlu yollarda kayan araçlar için zincir, kar lastiği acil lastik uç gibi bir çok iklimsel zorluklarda her zaman yanınızdayız.

Yerinde lastik değişimi için bize telefon numaralarımızdan yada sitemizdeki form biraz farklı yerde olabilir.

Logo

Tüm lastik yol yardım ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde uzman ekibimizle yanınızdayız.

BİZE ULAŞIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.